Eden-Residence Le Saint-Barth Vue Mer Et Piscine
| Wi-Fi WiFi | Zwembad Overdekt zwembad Oneindige zwembad | Eigen strand Strandtoegang |
| Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
2-slaapkamer Eden-Residence Le Saint-Barth Vue Mer Et Piscine Sainte-Luce heeft een eersteklas ligging op 25 minuten loopafstand van de Anse Corps de Garde en biedt plaats aan maximaal 6 gasten. Dit 35 m² grote appartement biedt de perfecte ambiance voor een ontspannen verblijf, met een overdekt zwembad.
Dit appartement is gelegen op 4 km van Forêt départementale-domaniale de Montravail. Deze 1-badkamer accommodatie bevindt zich in het strandgebied van Sainte-Luce. Op 10-minuten rijafstand van Eden-Residence Le Saint-Barth Vue Mer Et Piscine vindt u de Anse Figuier.
Een complete keuken is beschikbaar voor gasten om gebruik van te maken.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Privéstrand
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Oneindige zwembad
- Overdekt zwembad
- Strandtoegang
- Parasols
- Ligstoelen
- Tuin
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Terras
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Eden-Residence Le Saint-Barth Vue Mer Et Piscine.
Gasten van Eden-Residence Le Saint-Barth Vue Mer Et Piscine kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, Anse Mabouyas, binnen 25 minuten loopafstand. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn Ecomusée de Martinique (4 km) en de Anse Corps de Garde (2 km). - ❓
Wat is precies de grootte van Eden-Residence Le Saint-Barth Vue Mer Et Piscine?
Eden-Residence Le Saint-Barth Vue Mer Et Piscine bestaat uit 35 vierkante meter. - ❓
Heeft Eden-Residence Le Saint-Barth Vue Mer Et Piscine een eigen zwembad?
Eden-Residence Le Saint-Barth Vue Mer Et Piscine heeft, natuurlijk, een zwembad.